Úvod > Aktuality > Letní provoz MŠ 2022

Letní provoz MŠ 2022

☂️ Připomínáme ☂️.

Vážení rodiče, každý rok cítíme velmi silný tlak na otevření MŠ v době letních prázdnin. Vycházíme rodičům maximálně vstříc a provoz zajišťujeme v co největším rozsahu.

Každý rok to dopadne stejně. Z 20 závazně přihlášených dětí chodí do MŠ nakonec 5 dětí. Každý den je ale připraven personál pro 20 dětí, protože rodiče nechodících dětí nám nedají ani vědět, že jejich závazně přihlášené dítě nepřijde.
Navíc v létě nefungují závozy školních jídelen tak jako v běžném školním roce. Je pak velký problém s naobjednanými potravinami, se kterými nelze zacházet jako v běžné domácnosti.

Buďme k sobě ohleduplní. Dobře zvažte, zda, a v jakém rozsahu, potřebuje Vaše dítě v letních dnech docházku do MŠ.
Nahlaste závazně docházku Vašeho dítěte nejpozději do 6. 6. 2022 do 12.30.
Pokud tuto závaznou přihlášku neodevzdáte, bude to chápáno, že nemáte zájem o provoz MŠ v nabízeném termínu.
Přihlášky najdete na botníku ve vstupu do MŠ.

Děkujeme za spolupráci.