Úvod > Aktuality > distanční výuka březen 2021

distanční výuka březen 2021

Vážení rodiče našich předškoláků,

rádi bychom Vás informovali o aktuální situaci, která se týká zavření naší školky. Ministerstvo školství vydalo manuál „DOPORUČENÍ PRO VZDĚLÁVÁNÍ DISTANČNÍM ZPŮSOBEM V MATEŘSKÉ ŠKOLE“ - týká se povinnosti mateřské školy zajistit vzdělávání distančním způsobem pro děti, pro které je předškolní vzdělávání povinné.

Účast na vzděláváni a omlouvání absencí

Každé pondělí po 13 hodině:

- Zveřejníme odkaz na úkoly pro daný týden na webových stránkách školky (mszeliv.cz). Úkoly bude možno si vyzvednou také v tištěné podobě v naší budce.

- Každé pondělí vypracované úkoly odevzdejte do šanonu „Vypracované úkoly“ .

Tím bude splněna docházka dítěte. V případě, že tak neučiníte, bude to bráno jako absence a tudíž je potřeba Vaše dítě písemně omluvit.

(SMS – 724 551 671, e-mail - mszeliv@tiscali.cz)

Na facebookových stránkách školky najdete také videa a tipy na další aktivity.

Tento týden si můžete vyzvednout materiály ode dneška 2. 3. 2021

Oznamte nám prostřednictvím SMS zda si budete vyzvedávat úkoly v tištěné podobě, abychom věděli kolik materiálu vytisknout.

Děkujeme za spolupráci

Jitka Křikavová