Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Předběžné informace k otevření MŠ - Covid-19

Předběžné informace k otevření MŠ - Covid-19Vazeni rodice, cekame na vyjadreni k OČR (ošetřovné) pro rodice deti z MŠ. V soucasne chvili je to tak, ze pokud MŠ otevreme, vsem zanikne narok na zminovane osetrovne. Vlada slibila, ze nase pripominky projedna snad jeste v tomto tydnu.

Pripravujeme materskou skolu k otevreni k 25.5.2020.
Podrobne informace o provozu zverejnime nejpozdeji v pondeli 18.5.2020

Budeme od Vas potrebovat velmi rychlou zpetnou vazbu. Pokud budete mit zajem o dochazku Vaseho ditete do MŠ prosime o jeho nahlaseni do 19.5.2020. Nejlepe sms zpravou na tel.c. 724 551671 nebo na email mszeliv@tiscali.cz. Napisete tam prosim datum od kdy Vase dite nastoupi a od kolika do kolika bude v MŠ.

Kdo nenahlasi dochazku, bude automaticky odhlasen i ze stravovani.

Dekujeme za trpelivost a spolupraci. Tesime se na Vas a Vase deti.