Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Prosíme o spolupráci odhlašování stravného

Prosíme o spolupráci odhlašování stravnéhoVážení rodiče, prosíme Vás o odhlašování stravy v době nepřítomnosti Vašeho dítěte v MŠ. Denně propadají v MŠ minmálně 3 jídla , které jste neodhlásili. Možná si říkáte: “Však to platím já, je to pár korun”. Naše MŠ za každé uvařené jídlo, i to nevyzvednuté, zaplatí ze svého rozpočtu mzdovou a věcnou režii, která je pro letošní rok celkem 32,- Kč.

Trocha matematiky: Denně propadnou: 3 jídla Počet pracovních dní v měsíci: 21 Školní rok: 10 měsíců 3 x 32,- = 96,- 21 x 96,- = 2016.- 10 x 2016,- = 20 160,-

Takže 20 160,- zaplatí naše MŠ za propadlá jídla za jeden kalendářní rok, která Vy zapomenete odhlásit.

Už chápete, proč Vás na to pořád upozorňujeme? Za tuto částku bychom mohli dětem zakoupit např. 10 nových jízdních kol.

DĚKUJEME VŠEM ZODPOVĚDNÝM RODIČŮM, KTERÝM NENÍ LHOSTEJNÉ PLÝTVÁNÍ.

PROSÍME VÁS O SPOLUPRÁCI